HAKKIMIZDA

Seri Organizasyon 2009 yılında Bandırma’da kuruldu. İş hayatımızda ön planda dürüstlüğü, kaliteyi ve hizmet anlayışını ilke edinerek yenilik ve kalite prensibinden ödün vermeden faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu sayede çalıştığımız tüm alanlarda sizlerle olmaktan mutluyuz.

Profesyonel bir çalışma ile sizlerin özel günlerinizin mükemmel sonuçlanmasını, anılarda yaşatılmasını ve konuşulacak izler bırakılmasını sağlamaktır... Seri Organizasyon işte bu sorumluluk duygusu ile Bandırma ve bölge başta olmak üzere Türkiye çapında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Sektörde , düğün, sünnet, konser, sergi, toplantı, kongre, temel atma, kokteyl, festival, catering Bayi Toplantı ve seminer organizasyonu, açılış ve kutlama organizasyonları, konsept ve temalı gala organizasyonları, fuar ve kongre stand çalışmaları, süsleme ve dekorasyon, part time personel istihamı, manken, host ve hostes temini, ürün tanıtım etkinlikleri , organizasyonlar için ses ışık sahne dekor ve diğer teknik ekipman desteği profesyonel hizmetlerimizin arasındadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetli odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz, her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükemmeli sunmaktır.

İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı gösterdiğimiz özen, benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir.Yapılan organizasyon sonucunda müşterilerimizin yüzünde gülümseme görmek ise en büyük mutluluğumuz ve ödülümüzdür.

Seri Organizasyon ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle...